Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - zasilany baterią srebrową.
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kształt - OKRĄGŁY,
- Kolor - ZŁOTY,
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 37mm / GRUBOŚĆ 7mm,
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM,
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania,
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu,
- Kolor - ZŁOTY,
- Indeksy - w kolorze ZŁOTYM,
- Wskazówki - w kolorze ZŁOTYM,
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA,
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kolor - ZŁOTY,
- Szerokość przy mocowania - 20mm,
- Szerokość przy zapięciu - 18mm,
- Maksymalny obwód - 19cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca,
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - JAPONIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek CITIZEN,
- firmowe opakowanie CITIZEN,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Quartz Elegance |
| Model | BD0022-59A |
| Gwarancja | 36 miesięcy / 3 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Złoty |
| Koperta - Wysokość | 37mm |
| Koperta - Szerokość | 37mm |
| Koperta - Grubość* | 7mm |
| Tarcza - Kolor | Złoty |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Bransoleta |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Stal nierdzewna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Złoty |
| Szerokość przy mocowaniu | 20mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Maksymalny obwód | 19cm |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Nie |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
Citizen Watch Co., Ltd
6-1-12, Tanashi-cho, Nishi-Tokyo-shi
81-42-466-1231(Główny)
188-8511 Tokio, Japonia
info@citizenwatch.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Citizen Watch Europe GmbH
HANS-DUNCKER-STR. 8
21035 HAMBURG, Niemcy
info@citizenwatch.eu
Importer
"ANYRO & CO" Sp. z o.o.
Poleczki 13
02-822 Warszawa, Polska
recepcja@anyro.eu
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
CITIZEN BD0022-59A - Quartz Elegance - Męski - Zegarek na bransolecie
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni