Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - zasilany baterią srebrową
Koperta:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kształt - PROSTOKĄTNY
- Kolor - CZARNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 35mm / WYSOKOŚĆ 32mm / GRUBOŚĆ 9mm
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM
- Szkło - AKRYLOWE - niska odporność na zarysowania
Tarcza:
- Typ - ELEKTRONICZNY - cyfrowa forma prezentacji czasu.
- Wyświetlacz - CIEMNY
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - CZARNY
- Szerokość przy mocowania - 18mm
- Szerokość przy zapięciu - 16mm
- Maksymalny obwód - 20cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca,
- STOPER,
- PODŚWIETLENIE,
- ALARM,
- CZAS 12/24H.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - JAPONIA
GWARANCJA 3+3 LATA - produkt z oficjalnej dystrybucji ZIBI S.A.
Podstawowy okres gwarancji wynosi 3 lata z możliwością odpłatnego przedłużenia, o dodatkowe 3 lata, na decyzję jest 30 dni od daty zakupu.
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek CASIO,
- firmowe opakowanie CASIO,
- instrukcja obsługi w j.Polskim,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Vintage |
| Model | A168WEUC-1AER |
| Gwarancja | 3+3 lata |
| Płeć | Unisex |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Plexi / Akrylowe |
| Koperta - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Koperta - Kształt | Prostokątny |
| Koperta - Kolor | Czarny |
| Koperta - Wysokość | 32mm |
| Koperta - Szerokość | 35mm |
| Koperta - Grubość* | 9mm |
| Tarcza - Kolor | Wyświetlacz - Ciemny |
| Tarcza - Typ | Elektroniczny |
| Pasek - Rodzaj | Bransoleta |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Stal nierdzewna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Czarny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Szerokość przy mocowaniu | 18mm |
| Szerokość przy zapięciu | 16mm |
| Maksymalny obwód | 20cm |
| Zapięcie - Kolor | Czarny |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Alarm | Tak |
| Data | Tak |
| Format 12/24 godzinny | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Stoper | Tak |
| Strefy czasowe | Nie |
| Timer | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Importer
GRUPA ZIBI S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa, Polska
zibi@zibi.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
CASIO A168WEUC-1AER - Vintage - Unisex - Zegarek kwarcowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni