Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową.
Koperta:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - POMARAŃCZOWY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 35mm / GRUBOŚĆ 8mm
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM,
- Szkło - TWORZYWO SZTUCZNE.
Tarcza:
- Typ - ANALAGOWY - Wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - POMARAŃCZOWY
- Indeksy - w kolorze BIAŁYM
- Wskazówki - w kolorze POMARAŃCZOWYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kolor - POMARAŃCZOWY
- Maksymalny obwód - 20cm
Funkcje:
- BRAK.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - JAPONIA
GWARANCJA 3+3 LATA - produkt z oficjalnej dystrybucji GRUPA ZIBI S.A.
- Podstawowy okres gwarancji wynosi 3 lata z możliwością odpłatnego przedłużenia, o dodatkowe 3 lata, na decyzję jest 30 dni od daty zakupu.
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek CASIO Vintage,
- firmowe opakowanie CASIO,
- instrukcję obsługi w języku polskim,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Vintage |
| Model | MQ-24B-9BEF |
| Gwarancja | 3+3 lata |
| Płeć | Unisex |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Plexi / Akrylowe |
| Koperta - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Pomarańczowy |
| Koperta - Wysokość | 35mm |
| Koperta - Szerokość | 35mm |
| Koperta - Grubość* | 8mm |
| Tarcza - Kolor | Pomarańczowy |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Pomarańczowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Maksymalny obwód | 20cm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Importer
GRUPA ZIBI S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa, Polska
zibi@zibi.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
CASIO MQ-24B-9BEF - Timeless - Unisex - Zegarek na pasku
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni