Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY
- Moduł - CASIO 3092
Koperta:
- Materiał - TWORZYWO
- Kształt - PROSTOKĄTNY
- Kolor - GRANATOWY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 40mm / GRUBOŚĆ 13,5mm
- Wodoszczelność - 100M / 10ATM,
- Szkło - PLEXI
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - Wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - CZARNY
- Wyświetlacz - JASNY
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - TWORZYWO
- Kolor - GRANATOWY
- Zapięcie - KLAMERKA
- Maksymalny obwód - 22cm
Funkcje:
- FORMAT CZASU 12/24h - Możliwość ustawienia formatu czasu 12 lub 24 godzinny.
- ALARM - Możliwość ustawienia alarm o wskazanej godzinie.
- DATA - Automatyczny kalendarz, prezentujący datę, bez względu na długość miesiąca czy roku przestępnego.
- STOPER - MAX 24h - Funkcja stopera do pomiaru czasu z dokładnością do 1/100 sek.
- PODŚWIETLENIE - Podświetlenie typu LED do odczytu aktualnej godziny.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - JAPONIA
GWARANCJA 3+3 LATA - produkt z oficjalnej dystrybucji GRUPA ZIBI S.A.
- Podstawowy okres gwarancji wynosi 3 lata z możliwością odpłatnego przedłużenia, o dodatkowe 3 lata, na decyzję jest 30 dni od daty zakupu.
PRZY ZAKUPIE OTRZYMUJESZ:
- oryginalny zegarek CASIO G-Shock,
- firmowe opakowanie CASIO,
- instrukcję obsługi w języku polskim,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Sport |
| Model | W-800H-2AVES |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 100m / 10atm |
| Szkło | Plexi / Akrylowe |
| Koperta - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Koperta - Kształt | Kwadratowy |
| Koperta - Kolor | Granatowy |
| Koperta - Wysokość | 40mm |
| Koperta - Szerokość | 40mm |
| Koperta - Grubość* | 13,5mm |
| Tarcza - Kolor | Wyświetlacz - Jasny |
| Tarcza - Typ | Elektroniczny |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Granatowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Szerokość przy mocowaniu | 18mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Maksymalny obwód | 22cm |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Alarm | Tak |
| Data | Tak |
| Format 12/24 godzinny | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Stoper | Tak |
| Strefy czasowe | Tak |
| Timer | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Importer
GRUPA ZIBI S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa, Polska
zibi@zibi.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
CASIO W-800H-2AVES - Sport - MĘSKI - Zegarek na pasku
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni