Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Mechanizm zasilany baterią srebrową,
Koperta:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kształt - PROSTOKĄTNY
- Kolor - SZARY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 45mm / WYSOKOŚĆ 43mm / GRUBOŚĆ 11mm
- Wodoszczelność - 50M / 5ATM
- Szkło - MINERALNE - mała odporność na zarysowania
Tarcza:
- Typ - CYFROWY - cyfrowa forma prezentacji czasu.
- Wyświetlacz - CIEMNY
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kolor - SZARY
- Maksymalny obwód - 21cm
Funkcje:
- DATA - Automatyczny kalendarz, pokazujący dzień miesiąca, miesiąc i rok, bez względu na rok przestępny lub długości danego miesiąca.
- STOPER - maksymalnie do 24h, z dokładnością do 1/100 sekundy.
- TIMER - maksymalnie do 24h, gdy czas zejdzie do zera, zostanie wyemitowany sygnał dźwiękowy.
- ALARM - maksymalnie można ustawić 5 alarmów, każdy z możliwością drzemki.
- PODŚWIETLENIE - typu DUAL ILLUMINATOR, jest możliwość włączyć automatyczne podświetlenie, uruchamiane poprzez szybki obrót nadgarstka.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - JAPONIA
GWARANCJA 3+3 LATA - produkt z oficjalnej dystrybucji GRUPA ZIBI S.A.
- Podstawowy okres gwarancji wynosi 3 lata z możliwością odpłatnego przedłużenia, o dodatkowe 3 lata, na decyzję jest 30 dni od daty zakupu.
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek CASIO Sport,
- firmowe opakowanie CASIO,
- instrukcję obsługi w języku polskim,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Sport |
| Model | W-218H-8BVEF |
| Gwarancja | 3+3 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 50m / 5atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Koperta - Kształt | Prostokątny |
| Koperta - Kolor | Szary |
| Koperta - Wysokość | 45mm |
| Koperta - Szerokość | 43mm |
| Koperta - Grubość* | 11mm |
| Tarcza - Kolor | Wyświetlacz - Ciemny |
| Tarcza - Typ | Elektroniczny |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Biały |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Maksymalny obwód | 21cm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Alarm | Tak |
| Data | Tak |
| Format 12/24 godzinny | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Stoper | Tak |
| Strefy czasowe | Nie |
| Timer | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Importer
GRUPA ZIBI S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa, Polska
zibi@zibi.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
CASIO W-218H-8BVEF - Sport - Męski - Zegarek na pasku
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni