Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY
Koperta:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kształt - PROSTOKĄTNY
- Kolor - BIAŁY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 47mm / WYSOKOŚĆ 51mm / GRUBOŚĆ 12mm
- Wodoszczelność - 200M / 20ATM,
- Szkło - PLEXI / AKRYLOWE - mała odporność na zarysowania.
Tarcza:
- Typ - CYFROWA - Cyfrowa forma prezentacji czasu.
- Wyświetlacz - JASNY
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kolor - BIAŁY
- Zapięcie - KLAMERKA
- Maksymalny obwód - 22cm
Funkcje:
- FORMAT CZASU 12/24h - Możliwość ustawienia formatu czasu 12 lub 24 godzinny.
- ALARM - Możliwość ustawienia alarmu o wskazanej godzinie.
- DATA - Automatyczny kalendarz, prezentujący datę, bez względu na długość miesiąca czy roku przestępnego.
- TIMER - MAX 100min - Funkcja do odliczania czasu wspak, po zerowaniu emituje krótki sygnał dźwiękowy.
- STOPER - MAX 24h - Funkcja stopera do pomiaru czasu z dokładnością do 1/100 sek.
- PODŚWIETLENIE - Podświetlenie typu SUPER ILLUMINATOR do odczytu aktualnej godziny.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - JAPONIA
GWARANCJA 3+3 LATA - produkt z oficjalnej dystrybucji GRUPA ZIBI S.A.
- Podstawowy okres gwarancji wynosi 3 lata z możliwością odpłatnego przedłużenia, o dodatkowe 3 lata, na decyzję jest 30 dni od daty zakupu.
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek CASIO Sport,
- firmowe opakowanie CASIO,
- instrukcję obsługi w języku polskim,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Sport |
| Model | MWD-110H-8AVEF |
| Gwarancja | 3+3 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 100m / 10atm |
| Szkło | Plexi / Akrylowe |
| Koperta - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Koperta - Kształt | Prostokątny |
| Koperta - Kolor | Biały |
| Koperta - Wysokość | 51mm |
| Koperta - Szerokość | 47mm |
| Koperta - Grubość* | 12mm |
| Tarcza - Kolor | Wyświetlacz - Jasny |
| Tarcza - Typ | Elektroniczny |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Biały |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Maksymalny obwód | 21cm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Alarm | Tak |
| Data | Tak |
| Format 12/24 godzinny | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Stoper | Tak |
| Strefy czasowe | Tak |
| Timer | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Importer
GRUPA ZIBI S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa, Polska
zibi@zibi.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
CASIO MWD-110H-8AVEF - Sport - MĘSKI - Zegarek na pasku
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni