Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY
Koperta:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - CZARNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 34mm / GRUBOŚĆ 8mm
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM
- Szkło - AKRYLOWE
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY- wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - CZARNY
- Indeksy - w kolorze BIAŁYM
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kolor - CZARNY
- Szerokość przy mocowania - 19mm
- Szerokość przy zapięciu - 18mm
- Maksymalny obwód - 20cm
Funkcje:
- BRAK.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - JAPONIA
GWARANCJA 3+3 LATA - produkt z oficjalnej dystrybucji ZIBI S.A.
Podstawowy okres gwarancji wynosi 3 lata z możliwością odpłatnego przedłużenia, o dodatkowe 3 lata, na decyzję jest 30 dni od daty zakupu.
PRZY ZAKUPIE OTRZYMUJESZ:
- oryginalny zegarek CASIO,
- firmowe opakowanie CASIO,
- instrukcja obsługi w j.Polskim,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | MQ-24-1BLLEG |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Unisex |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Plexi / Akrylowe |
| Koperta - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Czarny |
| Koperta - Wysokość | 34mm |
| Koperta - Szerokość | 34mm |
| Koperta - Grubość* | 8mm |
| Tarcza - Kolor | Czarny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Czarny |
| Szerokość przy mocowaniu | 19mm |
| Szerokość przy zapięciu | 17mm |
| Maksymalny obwód | 20cm |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Importer
GRUPA ZIBI S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa, Polska
zibi@zibi.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
CASIO MQ-24-1BLLEG - Timeless - Unisex - Zegarek na pasku
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni