Opis
Mechanizm:
- Typ - SOLAR - ładowany dzięki wbudowanymi panelom słonecznym.
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - SREBRNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 44mm / GRUBOŚĆ 12mm
- Wodoszczelność - 200M / 20ATM
- Szkło - MINERALNE - mała odporność na zarysowania.
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - NIEBIESKI
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM z powłoką luminescencyjną
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM z powłoką luminescencyjną
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
- Szerokość przy mocowaniu - 24mm
- Szerokość przy zapięciu - 20mm
- Maksymalny obwód - 21cm
Funkcje:
- CZAS DOBOWY 12/24h - Możliwość rozróżnienia godzin przed i popołudniowych.
- STREFY CZASOWE - Możliwość ustawienia dodatkowej strefy czasowej na dodatkowej tarczy zegarka.
- ALARM - Możliwość ustawienia alarmu o wskazanej godzinie.
- DATOWNIK - Automatyczny datownik, prezentujący datę, bez względu na długość miesiąca czy roku przestępnego.
- TIMER - MAX 1h - Funkcja do odliczania czasu wspak, po zerowaniu emituje krótki sygnał dźwiękowy.
- STOPER - MAX 24h - Funkcja stopera do pomiaru czasu z dokładnością do 1/100 sekundy.
- PODŚWIETLENIE - Podświetlenie typu LED do odczytu aktualnej godziny.
- BLUETOOTH - Możliwość synchronizowania ze smartfonem przez odpowiednią aplikację.
- ZNAJDŹ TELEFON - funkcja umożliwiająca namierzenie telefonu za pomocą zegarka, jeśli jest w zasięgu Bluetooth.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - JAPONIA
GWARANCJA 3+3 LATA - produkt z oficjalnej dystrybucji GRUPA ZIBI S.A.
- Podstawowy okres gwarancji wynosi 3 lata z możliwością odpłatnego przedłużenia, o dodatkowe 3 lata, na decyzję jest 30 dni od daty zakupu.
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek CASIO G-Shock,
- firmowe opakowanie CASIO,
- instrukcję obsługi w języku polskim,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | G-Shock |
| Model | GST-B1000D-2AER |
| Gwarancja | 3+3 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Solar / Eco-Drive |
| Wodoszczelność | 200m / 20atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 44mm |
| Koperta - Szerokość | 44mm |
| Koperta - Grubość* | 12mm |
| Tarcza - Kolor | Niebieski |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Bransoleta |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Stal nierdzewna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Srebrny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 24mm |
| Szerokość przy zapięciu | 20mm |
| Maksymalny obwód | 20cm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Tak |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
| Alarm | Tak |
| Data | Tak |
| Format 12/24 godzinny | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Stoper | Tak |
| Strefy czasowe | Nie |
| Timer | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Funkcja znajdź telefon | Tak |
| GPS | Nie |
| Krokomierz | Nie |
| Licznik kalorii | Nie |
| Licznik okrążeń | Nie |
| Monitor snu | Nie |
| Oprogramowanie treningowe | Nie |
| Pomiar prędkości | Nie |
| Powiadomienia z telefonu | Nie |
| Tryb samolotowy | Nie |
| Kalkulator | Nie |
| Kalkulator walut | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Importer
GRUPA ZIBI S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa, Polska
zibi@zibi.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
CASIO GST-B1000D-2AER - G-Shock G-Steel Bluetooth - Męski - Zegarek kwarcowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni