Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową.
Koperta:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kształt - PROSTOKĄTNY
- Kolor - CZARNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 43mm / WYSOKOŚĆ 43mm / GRUBOŚĆ 13mm
- Wodoszczelność - 200M / 20ATM,
- Szkło - MINERALNE
Tarcza:
- Typ - ELEKTRONICZNY - Elektroniczna forma prezentacji czasu.
- Wyświetlacz - JASNY
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kolor - CZARNY
- Maksymalny obwód - 20cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca,
- ALARM,
- STOPER,
- TIMER,
- PODŚWIETLENIE,
- CZAS 12/24H,
- STREFY CZASOWE.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - JAPONIA
GWARANCJA 3+3 LATA - produkt z oficjalnej dystrybucji GRUPA ZIBI S.A.
- Podstawowy okres gwarancji wynosi 3 lata z możliwością odpłatnego przedłużenia, o dodatkowe 3 lata, na decyzję jest 30 dni od daty zakupu.
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek CASIO G-Shock,
- firmowe opakowanie CASIO,
- instrukcję obsługi w języku polskim,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | G-Shock |
| Model | DW-5600UE-1ER |
| Gwarancja | 3+3 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 200m / 20atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Koperta - Kształt | Prostokątny |
| Koperta - Kolor | Czarny |
| Koperta - Wysokość | 43mm |
| Koperta - Szerokość | 43mm |
| Koperta - Grubość* | 13mm |
| Tarcza - Kolor | Wyświetlacz - Ciemny |
| Tarcza - Typ | Elektroniczny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Maksymalny obwód | 21cm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Alarm | Tak |
| Data | Tak |
| Format 12/24 godzinny | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Stoper | Tak |
| Strefy czasowe | Tak |
| Timer | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Importer
GRUPA ZIBI S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa, Polska
zibi@zibi.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
CASIO DW-5600UE-1ER - G-Shock Digital - Męski - Zegarek sportowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni