Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Baby-G |
| Model | BG-169CH-4ER |
| Gwarancja | 3+3 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 200m / 20atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Różowy |
| Koperta - Wysokość | 43mm |
| Koperta - Szerokość | 43mm |
| Koperta - Grubość* | 16mm |
| Tarcza - Kolor | Wyświetlacz - Jasny |
| Tarcza - Typ | Elektroniczny |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Różowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Maksymalny obwód | 20cm |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Alarm | Tak |
| Data | Tak |
| Format 12/24 godzinny | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Stoper | Tak |
| Strefy czasowe | Tak |
| Timer | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Importer
GRUPA ZIBI S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa, Polska
zibi@zibi.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
CASIO BG-169CH-4ER - Baby-G - Damski - Zegarek kwarcowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni