Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY
Koperta:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - BIAŁY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 43mm / GRUBOŚĆ 16mm
- Wodoszczelność - 100M / 10ATM
- Szkło - MINERALNE - mała odporność na zarysowania.
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWO-ELEKTRONICZNY - wskazówkowa oraz elektroniczna forma prezentacji czasu.
- Kolor - BIAŁY
- Indeksy - w kolorze NIEBIESKIM
- Wskazówki - w kolorze SZARYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kolor - BIAŁY
- Maksymalny obwód - 19cm
Funkcje:
- DATA - Automatyczny kalendarz, pokazujący dzień miesiąca, miesiąc i rok, bez względu na rok przestępny lub długości danego miesiąca.
- STOPER - maksymalnie do 100h, z dokładnością do 1/1000 sekundy.
- TIMER - maksymalnie do 24h, gdy czas zejdzie do zera, zostanie wyemitowany sygnał dźwiękowy.
- ALARM - maksymalnie można ustawić 5 alarmów, każdy z możliwością drzemki.
- CZAS ŚWIATOWY - umożliwia odczytu godzin we wszystkich strefach czasowych.
- PODŚWIETLENIE - tarczy diodą LED, jest możliwość włączyć automatyczne podświetlenie, uruchamiane poprzez szybki obrót nadgarstka.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - JAPONIA
GWARANCJA 3+3 LATA - produkt z oficjalnej dystrybucji ZIBI S.A.
- Podstawowy okres gwarancji wynosi 3 lata z możliwością odpłatnego przedłużenia, o dodatkowe 3 lata, na decyzję jest 30 dni od daty zakupu.
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek CASIO,
- firmowe opakowanie CASIO,
- instrukcja obsługi w j.Polskim,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Baby-G |
| Model | BA-120-7BER |
| Gwarancja | 3+3 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 100m / 10atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Biały |
| Koperta - Wysokość | 43mm |
| Koperta - Szerokość | 43mm |
| Koperta - Grubość* | 16mm |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowo-Elektroniczny |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Biały |
| Maksymalny obwód | 19cm |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Alarm | Tak |
| Data | Tak |
| Format 12/24 godzinny | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Stoper | Tak |
| Strefy czasowe | Tak |
| Timer | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Importer
GRUPA ZIBI S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa, Polska
zibi@zibi.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
CASIO BA-120-7BER - Baby-G - Męski - Zegarek kwarcowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni