Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Sport |
| Model | AQ-S810W-1AVEF |
| Gwarancja | 3+3 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Solar / Eco-Drive |
| Wodoszczelność | 100m / 10atm |
| Szkło | Plexi / Akrylowe |
| Koperta - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Czarny |
| Koperta - Wysokość | 47mm |
| Koperta - Szerokość | 47mm |
| Koperta - Grubość* | 13mm |
| Tarcza - Kolor | Czarny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowo-Elektroniczny |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Czarny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Maksymalny obwód | 22cm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Alarm | Tak |
| Data | Tak |
| Format 12/24 godzinny | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Stoper | Tak |
| Strefy czasowe | Tak |
| Timer | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Importer
GRUPA ZIBI S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa, Polska
zibi@zibi.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
CASIO AQ-S810W-1AVEF - Sport - Męski - Zegarek kwarcowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni