Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową
Koperta:
- Materiał - TYTAN
- Kształt - PROSTOKĄT
- Kolor - SREBRNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 26mm / WYSOKOŚĆ 33mm / GRUBOŚĆ 8mm
- Wodoszczelność - 50M / 5ATM
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - SREBRNY
- Indeksy - cyrkonie w kolorze BIAŁYM
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - SKÓRA
- Kolor - CZARNY
- Maksymalny obwód - 19cm
Funkcje:
- BRAK
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - NIEMCY
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek BOCCIA,
- firmowe opakowanie BOCCIA,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Titanium |
| Model | 3237-01 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Niemcy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 50m / 5atm |
| Szkło | Szafirowe |
| Koperta - Materiał | Tytan |
| Koperta - Kształt | Prostokątny |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 33mm |
| Koperta - Szerokość | 26mm |
| Koperta - Grubość* | 8mm |
| Tarcza - Kolor | Srebrny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Maksymalny obwód | 19cm |
| Cechy dodatkowe | Kamienie na tarczy |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
BOCCIA Titanium 3237-01 - Damski - Zegarek na pasku
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni