Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową
Koperta:
- Materiał - TYTAN
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - SREBRNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 29mm / GRUBOŚĆ 7mm
- Wodoszczelność - 50M / 5ATM
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - BIAŁY
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM z powłoką luminescencyjną
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - SKÓRA
- Kolor - BRĄZOWY
- Szerokość przy mocowania - 16mm
- Szerokość przy zapięciu - 14mm
- Maksymalny obwód - 18cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - NIEMCY
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek BOCCIA,
- firmowe opakowanie BOCCIA,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Titanium |
| Model | 3080-02 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Niemcy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 50m / 5atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Tytan |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 29mm |
| Koperta - Szerokość | 29mm |
| Koperta - Grubość* | 7mm |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 16mm |
| Szerokość przy zapięciu | 14mm |
| Maksymalny obwód | 18cm |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Nie |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
BOCCIA Titanium 3080-02 - Damski - Zegarek na pasku
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni