Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - mechanizm zasilany baterią srebrową.
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - CZARNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 42mm / GRUBOŚĆ 12,5mm
- Wodoszczelność - 100M / 10ATM
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu
- Kolor - CZARNY
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - CZARNY
- Szerokość przy mocowania - 22mm
- Szerokość przy zapięciu - 20mm
- Maksymalny obwód - 21cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca oraz dni tygodnia,
- CHRONOGRAF (STOPER),
- TACHYMETR.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - SZWAJCARIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek BISSET,
- firmowe opakowanie BISSET,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | BSDF60 |
| Model | BIS166 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 100m / 10atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Czarny |
| Koperta - Wysokość | 42mm |
| Koperta - Szerokość | 42mm |
| Koperta - Grubość* | 12,5mm |
| Tarcza - Kolor | Czarny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Szerokość przy mocowaniu | 22mm |
| Szerokość przy zapięciu | 20mm |
| Maksymalny obwód | 21cm |
| Zapięcie - Kolor | Czarny |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Tak |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
| Tachymetr | Tak |
| Chronograf (Stoper) | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
GRUPA BMB SP. Z O.O. SP. K.
ul. Towarowa 2
44-172 Poniszowice, Polska
biuro@grupabmb.pl
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
GRUPA BMB SP. Z O.O. SP. K.
ul. Towarowa 2
44-172 Poniszowice, Polska
biuro@grupabmb.pl
Importer
GRUPA BMB SP. Z O.O. SP. K.
ul. Towarowa 2
44-172 Poniszowice, Polska
biuro@grupabmb.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
BISSET BSDF60 - BIS166 - Chronograph - Męski - Zegarek kwarcowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni