Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową.
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - BIAŁY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 29,5mm / GRUBOŚĆ 7mm
- Wodoszczelność - 50M / 5ATM
- Szkło - SZAFIROWE - duża odporność na zarysowania.
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - BIAŁY
- Indeksy - w kolorze MIEDZIANYM
- Wskazówki - w kolorze MIEDZIANYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA
- Materiał - CERAMIKA / STAL NIERDZEWNA
- Kolor - BIAŁO-RÓŻOWO ZŁOTY
- Szerokość przy mocowania - 15mm
- Szerokość przy zapięciu - 15mm
- Maksymalny obwód - 16cm
Funkcje:
- BRAK.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - DANIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek BERING,
- firmowe opakowanie BERING,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Ceramic |
| Model | 11429-766 |
| Gwarancja | 36 miesięcy / 3 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Dania |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 50m / 5atm |
| Szkło | Szafirowe |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Biały |
| Koperta - Wysokość | 29,5mm |
| Koperta - Szerokość | 29,5mm |
| Koperta - Grubość* | 7mm |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Bransoleta |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Ceramika |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Biały |
| Szerokość przy mocowaniu | 15mm |
| Szerokość przy zapięciu | 15mm |
| Maksymalny obwód | 16cm |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
| Cechy dodatkowe | Kamienie na tarczy |
Bezpieczeństwo
Producent
BERING Time ApS
Skraenten 34
6200 Aabenraa, Dania
info@beringtime.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
BERING Time ApS
Skraenten 34
6200 Aabenraa, Dania
info@beringtime.com
Importer
PHU "JUBILER" Sp. z o.o.
02-822
Poleczki 13 Warszawa, Polska
serwis@phujubiler.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
BERING 11429-766 - Ceramic Sapphire - Damski - Zegarek kwarcowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni