Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową,
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kształt - OKRĄGŁY,
- Kolor - SREBRNY,
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 39mm / GRUBOŚĆ 7mm,
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM,
- Szkło - SZAFIROWE - duża odporność na zarysowania,
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu,
- Kolor - CZARNY,
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM z powłoką luminescencyjną,
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM z powłoką luminescencyjną,
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK,
- Materiał - SKÓRA,
- Kolor - CZARNY,
- Szerokość przy mocowania - 20mm,
- Szerokość przy zapięciu - 18mm,
- Maksymalny obwód - 21cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca,
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - DANIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek BERING,
- firmowe opakowanie BERING,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Classic Sapphire |
| Model | 11139-409 |
| Gwarancja | 36 miesięcy / 3 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Dania |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Szafirowe |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 39mm |
| Koperta - Szerokość | 39mm |
| Koperta - Grubość* | 7mm |
| Tarcza - Kolor | Czarny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Skóra naturalna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Czarny |
| Szerokość przy mocowaniu | 20mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Maksymalny obwód | 21cm |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Nie |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
BERING Time ApS
Skraenten 34
6200 Aabenraa, Dania
info@beringtime.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
BERING Time ApS
Skraenten 34
6200 Aabenraa, Dania
info@beringtime.com
Importer
PHU "JUBILER" Sp. z o.o.
02-822
Poleczki 13 Warszawa, Polska
serwis@phujubiler.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
BERING 11139-409 - Classic Sapphire - Męski - Zegarek kwarcowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni