Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kształt - OWALNY
- Kolor - ZŁOTY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 24mm / WYSOKOŚĆ 20mm / GRUBOŚĆ 6mm
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM
- Szkło - SZAFIROWE - wysoka odporność na zarysowania
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu
- Kolor - CZARNY
- Indeksy - w kolorze ZŁOTYM
- Wskazówki - w kolorze ZŁOTYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - ZŁOTY
- Szerokość przy mocowaniu - 8mm
- Szerokość przy zapięciu - 8mm
- Maksymalny obwód - 19cm
Funkcje:
- BRAK.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - DANIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek BERING,
- firmowe opakowanie BERING,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | 11020-732 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Dania |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Szafirowe |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Owalny |
| Koperta - Kolor | Złoty |
| Koperta - Wysokość | 24mm |
| Koperta - Szerokość | 20mm |
| Koperta - Grubość* | 6mm |
| Tarcza - Kolor | Czarny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 8mm |
| Szerokość przy zapięciu | 8mm |
| Maksymalny obwód | 19cm |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
BERING Time ApS
Skraenten 34
6200 Aabenraa, Dania
info@beringtime.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
BERING Time ApS
Skraenten 34
6200 Aabenraa, Dania
info@beringtime.com
Importer
PHU "JUBILER" Sp. z o.o.
02-822
Poleczki 13 Warszawa, Polska
serwis@phujubiler.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
BERING 11020-732 - Classic Sapphire - Damski - Zegarek kwarcowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni