Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY
Koperta:
- Materiał - METAL
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - SREBRNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 33mm / GRUBOŚĆ 8mm
- Wodoszczelność - 10M / 1ATM
- Szkło - MINERALNE
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - GRAFIKA
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM
- Wskazówki - w kolorze BIAŁYM/RÓŻOWYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - GUMA
- Kolor - RÓŻOWY
- Szerokość przy mocowania - 16mm
Funkcje:
- BRAK
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek,
- firmowe opakowania,
- kartę gwarancyjną sklepu.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | BARBIE |
| Model | BDT9001 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Dziecięcy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 10m / 1atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Metal |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 33mm |
| Koperta - Szerokość | 33mm |
| Koperta - Grubość* | 8mm |
| Tarcza - Kolor | Niebieski |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 16mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
Jacmel Jewelry
1385 Broadway 8th Floor
NY 10018 New York, Stany Zjednoczone
drailey@jacmel.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
301 Carats+ Magdalena Martyniuk
ul. Mikołaja Kopernika 5/8
00-367 Warszawa, Polska
disney@301carats.com
Importer
301 Carats+ Magdalena Martyniuk
ul. Mikołaja Kopernika 5/8
00-367 Warszawa, Polska
disney@301carats.com
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
BARBIE BDT9001 - BARBIE - Zegarek wskazówkowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni