Opis
Mechanizm:
- Typ - AUTOMATYCZNY - Mechaniczny z automatycznym naciągiem, nakręcany poprzez ruchy ręki.
- Kaliber - MIYOTA 9015
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - SREBRNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 44mm / GRUBOŚĆ 12mm
- Wodoszczelność - 100M / 10ATM
- Szkło - SZAFIROWE - duża odporność na zarysowania.
- Dekiel - PRZESZKLONY - przez dekiel widoczne jest piękno mechanizmu zegarka.
- Koronka - ZAKRĘCANA - w pełni zakręcona koronka uniemożliwia dostanie wody do mechanizmu.
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - GRANATOWY
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM z powłoką luminescencyjną.
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM z powłoką luminescencyjną.
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - SKÓRZANY
- Kolor - CZARNY
- Zapięcie - MOTYLKOWE
- Maksymalny obwód - 20cm,
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca.
Informacje ogólne:
- MADE IN POLAND - Polski produkt, inspirowany bezkresem Bałtyku.
- LIMITED EDITION - Produkt wyprodukowany w limitowanej ilości.
- +BRANSOLETA - w zestawie dodatkowa bransoleta.
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek BALTICUS + Bransoleta,
- firmowe opakowanie BALTICUS,
- torbę firmową BALTICUS,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Grey Seal Blue |
| Model | BLT-BALGSBL |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Polska |
| Mechanizm | Mechaniczny z automatycznym naciągiem |
| Wodoszczelność | 100m / 10atm |
| Szkło | Szafirowe |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 44mm |
| Koperta - Szerokość | 44mm |
| Koperta - Grubość* | 12mm |
| Tarcza - Kolor | Niebieski |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Skóra naturalna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Czarny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 22mm |
| Szerokość przy zapięciu | 20mm |
| Maksymalny obwód | 20cm |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Nie |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
Balticus Spółka Akcyjna
ul.Osiedlowa 12/1
84-123 Rekowo Górne, Polska
info@balticus-watches.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Balticus Spółka Akcyjna
ul.Osiedlowa 12/1
84-123 Rekowo Górne, Polska
info@balticus-watches.com
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
BALTICUS Grey Seal Blue - Męski - Zegarka mechaniczny
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni