Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową,
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kształt - OKRĄGŁY,
- Kolor - SREBRNY,
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 36mm / GRUBOŚĆ 8,5mm,
- Wodoszczelność - 50M / 5ATM,
- Szkło - SZAFIROWE - Wysoka odporność na zarysowania,
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu,
- Kolor - SREBRNY,
- Indeksy - w kolorze RÓŻOWEGO ZŁOTA,
- Wskazówki - w kolorze RÓŻOWEGO ZŁOTA,
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA,
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kolor - SREBRNY,
- Szerokość przy mocowania - 18mm,
- Szerokość przy zapięciu - 18mm,
- Maksymalny obwód - 21cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - SZWAJCARIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek ATLANTIC,
- firmowe opakowanie ATLANTIC,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Super De Luxe |
| Model | 29355.41.27R |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 50m / 5atm |
| Szkło | Szafirowe |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 36mm |
| Koperta - Szerokość | 36mm |
| Koperta - Grubość* | 8,5mm |
| Tarcza - Kolor | Srebrny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Bransoleta |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Stal nierdzewna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Srebrny |
| Szerokość przy mocowaniu | 18mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Maksymalny obwód | 21cm |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Nie |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
| Cechy dodatkowe | Kamienie na tarczy |
Bezpieczeństwo
Producent
Atlantic Watch Production Ltd.
Solothurnstrasse 44
CH-2543 Lengnau, Szwajcaria
info@atlantic-watch.ch
+41 32 625 18 88
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
GRUPA ZIBI S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa, Polska
zibi@zibi.pl
Importer
GRUPA ZIBI S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa, Polska
zibi@zibi.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
ATLANTIC 29355.41.27R - Super de Luxe - Damski - Zegarek kwarcowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni