Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową,
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kształt - OKRĄGŁY,
- Kolor - SREBRNY,
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 46mm / GRUBOŚĆ 14mm,
- Wodoszczelność - 100M / 10ATM,
- Szkło - SZAFIROWE - Wysoka odporność na zarysowania,
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu,
- Kolor - CZARNY,
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM,
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM,
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA,
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kolor - SREBRNY,
- Szerokość przy mocowania - 23mm,
- Szerokość przy zapięciu - 22mm,
- Maksymalny obwód - 21cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca,
- CHRONOGRAF (STOPER).
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - SZWAJCARIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek ATLANTIC,
- firmowe opakowanie ATLANTIC,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Seasport Chronograph |
| Model | 87466.42.45 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 100m / 10atm |
| Szkło | Szafirowe |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 46mm |
| Koperta - Szerokość | 46mm |
| Koperta - Grubość* | 14mm |
| Tarcza - Kolor | Czarny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 23mm |
| Szerokość przy zapięciu | 22mm |
| Maksymalny obwód | 21cm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Nie |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
| Tachymetr | Nie |
| Chronograf (Stoper) | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
Atlantic Watch Production Ltd.
Solothurnstrasse 44
CH-2543 Lengnau, Szwajcaria
info@atlantic-watch.ch
+41 32 625 18 88
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
GRUPA ZIBI S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa, Polska
zibi@zibi.pl
Importer
GRUPA ZIBI S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa, Polska
zibi@zibi.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
ATLANTIC 87466.42.45 - Seasport Chronograph - Męski - Zegarek na bransolecie
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni