Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową,
Koperta:
- Materiał - MOSIĄDZ
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - SREBRNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 32mm / GRUBOŚĆ 8mm
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania,
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - SREBRNY
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA
- Materiał - MOSIĄDZ
- Kolor - SREBRNY
- Szerokość przy mocowania - 14mm
- Szerokość przy zapięciu - 12mm
- Maksymalny obwód - 17cm
Funkcje:
- BRAK
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - STANY ZJEDNOCZONE (USA)
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek ANNE KLEIN,
- firmowe opakowanie ANNE KLEIN,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | AK/2413MPSV |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Stany Zjednoczone (USA) |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Mosiądz |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 32mm |
| Koperta - Szerokość | 32mm |
| Koperta - Grubość* | 8mm |
| Tarcza - Kolor | Srebrny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Szerokość przy mocowaniu | 14mm |
| Szerokość przy zapięciu | 12mm |
| Maksymalny obwód | 17cm |
| Cechy dodatkowe | Kamienie na tarczy |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
ANNE KLEIN AK/2413MPSV - Damski - Zegarek na bransolecie
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni