Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową,
Koperta:
- Materiał - MOSIĄDZ
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - ZŁOTY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 30mm / GRUBOŚĆ 8mm
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania,
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - ZŁOTY
- Indeksy - w kolorze ZŁOTYM
- Wskazówki - w kolorze ZŁOTYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - SKÓRA
- Kolor - BEŻOWY
- Szerokość przy mocowania - 10mm
- Szerokość przy zapięciu - 10mm
- Maksymalny obwód - 17,5cm
Funkcje:
- BRAK
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - STANY ZJEDNOCZONE (USA)
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek ANNE KLEIN,
- firmowe opakowanie ANNE KLEIN,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | AK/2192RGIV |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Stany Zjednoczone (USA) |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Mosiądz |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Różowe Złoto / Miedziany |
| Koperta - Wysokość | 30mm |
| Koperta - Szerokość | 30mm |
| Koperta - Grubość* | 8mm |
| Tarcza - Kolor | Beżowy |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Szerokość przy mocowaniu | 10mm |
| Szerokość przy zapięciu | 10mm |
| Maksymalny obwód | 17,5cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
ANNE KLEIN AK/2192RGIV - Damski - Zegarek na pasku
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni