Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - SREBRNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 45mm / GRUBOŚĆ 9mm
- Wodoszczelność - 50M / 5ATM
- Szkło - SZAFIROWE - Wysoka odporność na zarysowania
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - SREBRNY
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
- Szerokość przy mocowania - 22mm
- Szerokość przy zapięciu - 20mm
- Maksymalny obwód - 21cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca oraz dni tygodnia.
- WSKAŹNIK DNIA I NOCY
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - SZWAJCARIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek ADRIATICA,
- firmowe opakowanie ADRIATICA,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Multifunction |
| Model | A8283.5163QF |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 50m / 5atm |
| Szkło | Szafirowe |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 45mm |
| Koperta - Szerokość | 45mm |
| Koperta - Grubość* | 9mm |
| Tarcza - Kolor | Srebrny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Bransoleta |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Stal nierdzewna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Srebrny |
| Szerokość przy mocowaniu | 22mm |
| Szerokość przy zapięciu | 20mm |
| Maksymalny obwód | 21cm |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Tak |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
| Wskaźnik faz księżyca | Nie |
| Wskaźnik dnia/nocy | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
Adriatica PR&A Watch Sagl
Via San Gottardo 287
6648 Minusio, Szwajcaria
info@pr-watches.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Adriatica PR&A Watch Sagl
Via San Gottardo 287
6648 Minusio, Szwajcaria
info@adriaticawatches.ch
Importer
Alkor Sp. z o.o.
ul. Słowiańska 4
48-300 Nysa, Polska
info@alkor-watch.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
ADRIATICA A8283.5163QF - Multifunction - Męski - Zegarek na bransolecie
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni