Opis
Mechanizm:
- Mechanizm - KWARCOWY sterowany drogą radiową (DCF77)
- Zasilanie mechanizmu - BATERYJNE 1x AA/LR6
Obudowa:
- Materiał - TWORZYWO
- Kolor - BIAŁY
- Kształt - OWALNY
- Szkło - PLEXI - Wypukłe w pełni osłaniające tarczę.
- Wymiary - 30cm x 27cm x 5cm [szer. x wys. x gr.]
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWA
- Kolor - BIAŁY
- Cyfry - ARABSKIE - CZARNE
- Wskazówki - CZARNE, Sekundnik - SREBRNY
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegar JVD z opakowaniem,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | RH64.5 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Biały |
| Obudowa - Kształt | Owalny |
| Obudowa - materiał | Tworzywo sztuczne |
| Obudowa - grubość | 5cm |
| Obudowa - szerokość | 30cm |
| Obudowa - wysokość | 27cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Sterowanie drogą radiową | Tak |
| Płynny sekundnik (SWEEP) | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD RH64.5 - 30x27cm - BIAŁY - Zegar ścienny Radio Controlled
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni