Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY ELEKTRONICZNY
- Zasilanie - BATERYJNE - 6x AA/LR6
Obudowa:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kolor - CZARNY
- Wymiary - 42cm x 29cm x 3cm [szer x wys x gł]
Tarcza / Wyświetlacz:
- Typ - CYFROWA
- wysokość cyfr godzinowych - 13,5cm
- wysokość cyfr temperatury - 5,8cm
- wysokość nazw dni tygodnia - 3cm
Funkcje:
- STEROWANY DROGĄ RADIOWĄ
- ALARM - codzienny alarm z funkcją drzemki
- TEMPERATURA WEWNĘTRZNA - Zakres od -10 do +50 stopni C
- TEMPERATURA ZEWNĘTRZNA - Zakres od -20 do +50 stopni C
- CZUJKA ZEWNĘTRZNA z wyświetlaczem
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegar JVD z opakowaniem,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | RB9412.1 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Wyświetlacz - Jasny |
| Tarcza - Typ | Elektroniczny |
| Obudowa - Kolor | Czarny |
| Obudowa - Kształt | Prostokątny |
| Obudowa - materiał | Tworzywo sztuczne |
| Obudowa - grubość | 3cm |
| Obudowa - szerokość | 42cm |
| Obudowa - wysokość | 29cm |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Sterowanie drogą radiową | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Drzemka | Tak |
| Alarm | Tak |
| Data | Tak |
| Format 12/24 godzinny | Tak |
| Projektor | Nie |
| Termometr | Tak |
| Higrometr | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD RB9412.1 - 42x29cm - CZARNY - Zegar elektroniczny z czujnikiem zewnętrznym
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni