Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY z płynnym ruchem sekundnika
- Zasilanie - BATERYJNE - 1x AA/LR6,
Obudowa:
- Materiał - DREWNO i SZKŁO
- Kształt - NIEREGULARNY
- Kolor - BRĄZOWY/SREBRNY
- Wymiary - 25cm x 33,5cm x 5cm [szer x wys x gł]
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWA
- Indeksy - CYFRY I KRESKI w kolorze CZARNYM
- Wskazówki - w kolorze CZARNYM
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | NS22016/78 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Szary |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Brązowy |
| Obudowa - Kształt | Inny |
| Obudowa - materiał | Drewno |
| Obudowa - grubość | 5cm |
| Obudowa - szerokość | 25cm |
| Obudowa - wysokość | 33,5cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Sterowanie drogą radiową | Nie |
| Płynny sekundnik (SWEEP) | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD NS22016/78 - 25x33,5cm - Zegar ścienny - Drewno i Szkło
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni