Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY z płynnym ruchem sekundnika
- Zasilanie - BATERYJNE - 1x AA/LR6,
Obudowa:
- Materiał - DREWNO i SZKŁO
- Kształt - NIEREGULARNY
- Kolor - BRĄZOWY
- Wymiary - 28cm x 32cm x 8cm [szer x wys x gł]
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWA
- Indeksy - CYFRY w kolorze CZARNYM
- Wskazówki - w kolorze CZARNYM
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | NS21053.3 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Srebrny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Brązowy |
| Obudowa - Kształt | Inny |
| Obudowa - materiał | Drewno |
| Obudowa - grubość | 8cm |
| Obudowa - szerokość | 28cm |
| Obudowa - wysokość | 32cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Płynny sekundnik (SWEEP) | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD NS21053.3 - 28x32cm - Zegar ścienny - Drewno i Szkło
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni