Opis
Mechanizm:
- Mechanizm kwarcowy z płynny ruchem sekundnika (SWEEP)
- Zasilanie bateryjne mechanizmu - 1x AA/LR6
Obudowa:
- Obudowa drewniana okrągła w kolorze brązowym.
- Szkło wypukłe, w pełni osłaniające tarczę.
- Wymiary - 27 cm x 27 cm x 4,5 cm [szer x wys x gł]
Tarcza:
- Tarcza analogowa w kolorze białym.
- Cyfry arabskie w kolorze czarnym.
- Wskazówki w kolorze czarnym.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | NS19020/41 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Brązowy |
| Obudowa - Kształt | Okrągły |
| Obudowa - materiał | Drewno |
| Obudowa - grubość | 4,5cm |
| Obudowa - szerokość | 27cm |
| Obudowa - wysokość | 27cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Sterowanie drogą radiową | Nie |
| Płynny sekundnik (SWEEP) | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD NS19020/41 - 27cm - Zegar ścienny - Drewno
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni