Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY ze skaczącym ruchem sekundnika
- Zasilanie - BATERYJNE - 1x AA/LR6
Obudowa:
- Materiał - TWORZYWO
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - BRĄZOWA IMITACJA DREWNA
- Szkło - TAK, wypukłe w pełni osłaniające tarczę
- Wymiary - 30cm x 30cm x cm [szer. x wys. x gł.]
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWA
- Kolor - BRĄZOWA IMITACJA DREWNA
- Indeksy - CYFRY ARABSKIE w kolorze SREBRNYM
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | HT98.9 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Brązowy |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Brązowy |
| Obudowa - Kształt | Okrągły |
| Obudowa - materiał | Drewno |
| Obudowa - grubość | 4cm |
| Obudowa - szerokość | 30cm |
| Obudowa - wysokość | 30cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD HT98.9 - 30cm - Zegar ścienny - Średni brąz
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni