Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY
- Zasilanie - BATERYJNE - 1x AA/LR6,
Obudowa:
- Materiał - METAL / TWORZYWO
- Kolor - SZARY
- Wymiary - 49cm x 49cm x 5cm [szer x wys x gł]
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWA
- Indeksy - CYFRY w kolorze CZARNYM
- Wskazówki - w kolorze CZARNYM
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | HT115.3 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Szary |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Szary |
| Obudowa - Kształt | Okrągły |
| Obudowa - materiał | Metal |
| Obudowa - grubość | 5cm |
| Obudowa - szerokość | 49cm |
| Obudowa - wysokość | 49cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
| Płynny sekundnik (SWEEP) | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD HT115.3 - 49cm - Zegar ścienny - Szary
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni