Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY
- Zasilanie - BATERYJNE - 1x AA/LR6
Obudowa:
- Materiał - DREWNO (PŁYTA MDF)
- Kolor - ŚREDNI BRĄZ
- Szkło - BRAK
- Wymiary - 40cm x 40cm x 3,5cm [szer. x wys. x gł.]
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWA
- Kolor - ŚREDNI BRĄZ
- Indeksy - CYFRY ARABSKIE w kolorze CZARNYM oraz wycięte w płycie
- Wskazówki - w kolorze CZARNYM
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | HT101.5 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Brązowy |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Brązowy |
| Obudowa - Kształt | Okrągły |
| Obudowa - materiał | Drewno |
| Obudowa - grubość | 4,5cm |
| Obudowa - szerokość | 40cm |
| Obudowa - wysokość | 40cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
| Sterowanie drogą radiową | Nie |
| Płynny sekundnik (SWEEP) | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD HT101.5 - 40cm - Zegar ścienny - Średni brąz
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni