Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY
- Zasilanie - BATERYJNE - 1x AA/LR6,
Obudowa:
- Materiał - PŁYTA W KRZTAŁCIE KRÓLICZKA
- Kolor - BIAŁY/SIWY
- Wymiary - 40cm x 45cm x 5cm [szer x wys x gł]
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWA
- Indeksy - CYFRY w kolorze CZARNYM
- Wskazówki - w kolorze CZARNYM
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegar JVD z opakowaniem,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | HJ110 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Wielokolorowy |
| Obudowa - Kształt | Inny |
| Obudowa - materiał | Drewno |
| Obudowa - grubość | 5cm |
| Obudowa - szerokość | 40cm |
| Obudowa - wysokość | 45cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Płynny sekundnik (SWEEP) | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD HJ110 - 40x45cm - KRÓLICZEK - Zegar ścienny
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni