Opis
Mechanizm:
- Mechanizm - KWARCOWY ze skaczącym ruchem sekundnika
- Zasilanie - BATERYJNE 1x AA/LR6
Obudowa:
- Materiał - PŁYTA MDF
- Kolor - ZIELONY
- Kształt - OKRĄGŁY
- Szkło - BRAK
- Wymiary - 40cm x 40cm x 4cm [szer. x wys. x gr.]
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWA
- Kolor - ZIELONY
- Indeksy - KRESKI - SREBRNE
- Wskazówki - SREBRNE
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegar JVD z opakowaniem,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | HC401.3 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Zielony |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Zielony |
| Obudowa - Kształt | Okrągły |
| Obudowa - materiał | Tworzywo sztuczne |
| Obudowa - grubość | 4cm |
| Obudowa - szerokość | 40cm |
| Obudowa - wysokość | 40cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD HC401.3 - 40cm - ZIELONY - Zegar ścienny
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni