Opis
Mechanizm:
- Mechanizm - KWARCOWY ze skaczącym ruchem sekundnika
- Zasilanie - BATERYJNE 1x AA/LR6
Obudowa:
- Materiał - METAL
- Kolor - CZERWONY
- Kształt - KWADRAT
- Szkło - BRAK
- Wymiary - 28,5cm x 28,5cm x 4cm [szer. x wys. x gr.]
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWA
- Kolor - CZERWONY
- Indeksy - WYCIĘTE w obudowie
- Wskazówki - SREBRNE
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegar JVD z opakowaniem,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | HB21.1 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Czerwony |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Czerwony |
| Obudowa - Kształt | Kwadratowy |
| Obudowa - materiał | Metal |
| Obudowa - grubość | 4cm |
| Obudowa - szerokość | 28,5cm |
| Obudowa - wysokość | 28,5cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
| Płynny sekundnik (SWEEP) | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD HB21.1 - 28,5x28,5cm - CZERWONY - Zegar ścienny
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni