Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY ELEKTRONICZNY
- Zasilanie - BATERYJNE - 4x AA/LR6,
Obudowa:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kolor - SREBRNY
- Wymiary - 25cm x 20,5cm x cm [szer x wys x gł]
Tarcza / Wyświetlacz:
- Typ - CYFROWA LCD
- Wysokość cyfr godzinowych - 8,2 cm
- Wysokość cyfr temperatury i wilgotności - 2,4 cm
Funkcje:
- STEROWANY DROGĄ RADIOWĄ
- TEMPERATURA - Skala (0,1 C /0,2 F) - Pomiar (od -5 C do +50 C)
- HIGROMETR - Skala (1%) - Pomiar (od 20 do 99%)
- ALARM z funkcją DRZEMKI
- KALENDARZ automatyczny - dni tygodnia wyświetlane w j. Polskim
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegar JVD z opakowaniem,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | DH9335.1 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Wyświetlacz - Jasny |
| Tarcza - Typ | Elektroniczny |
| Obudowa - Kolor | Srebrny |
| Obudowa - Kształt | Prostokątny |
| Obudowa - materiał | Tworzywo sztuczne |
| Obudowa - grubość | 2,5cm |
| Obudowa - szerokość | 25cm |
| Obudowa - wysokość | 21cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Drzemka | Tak |
| Alarm | Tak |
| Data | Tak |
| Format 12/24 godzinny | Tak |
| Projektor | Nie |
| Termometr | Tak |
| Higrometr | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD DH9335.1 - 25x20,5cm - SREBRNY - Zegar elektroniczny z datą
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni