Opis
Mechanizm:
- Zasilanie sieciowe (zasilacz w zestawie)
- Zasilanie pamięci (CR2032 w zestawie)
Obudowa:
- Obudowa plastikowa prostokątna w kolorze czarnym.
- Wymiary - 41 cm x 17 cm x 3 cm [szer x wys x gł]
- Możliwość powieszenia na ścianie lub postawienia, dzięki możliwości rozłożenia nóżek
Tarcza / Wyświetlacz:
- Wyświetlacz LED w kolorze czerwonym.
- 3 poziomowa regulacja podświetlenia.
- Wysokość cyfr godziny - 12,2cm.
- Wysokość cyfr temperatury - 5cm.
Funkcje:
- Format wyświetlania godzin 12 lub 24-godzinny.
- Data - kalendarz automatyczny uwzględniający lata przestępne.
- Tryb nocny - automatyczne zmniejszenie jasności wyświetlacza w godzinach 18:00 a 7:00.
- Temperatura - zakres pomiaru: od -10 do +50 stopni C
- Higrometr - zakres pomiaru wilgotności: od 20 do 95%
- Alarm - codzienny o jednostajnym dźwięku budzenia.
- Pilot - do sterowania lub ustawiania zegara.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | DH309.2 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Czarny |
| Tarcza - Typ | Elektroniczny |
| Obudowa - Kolor | Czarny |
| Obudowa - Kształt | Prostokątny |
| Obudowa - materiał | Tworzywo sztuczne |
| Obudowa - grubość | 3cm |
| Obudowa - szerokość | 41cm |
| Obudowa - wysokość | 17cm |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Drzemka | Nie |
| Alarm | Tak |
| Data | Tak |
| Format 12/24 godzinny | Tak |
| Projektor | Nie |
| Termometr | Tak |
| Higrometr | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD DH309.2 - 41x17cm - Czarny/Czerwony - Zegar elektroniczny
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni