Opis
Mechanizm:
- Mechanizm kwarcowy
- Zasilanie sieciowe (zasilacz w zestawie)
- Bateria na podtrzymanie baterii (CR2032)
Obudowa:
- Obudowa plastikowa w kolorze czarnym
- Wymiary 36,3cm x 16cm x 4,3cm [szer x wys x gr]
Tarcza / Wyświetlacz:
- Wyświetlacz LED w kolorze zielonym
- Wysokość cyfr godziny - 11cm
- 3 poziomy regulacji jasności podświetlenia
Funkcje:
- Alarm - codzienny
- Termometr - pomiar temperatury pomieszczenia - zakres pomiaru od 0 do +50 stopni C (jednostka pomiaru 0,1 stopni C)
- Higrometr - pomiar wilgotności pomieszczenia - zakres pomiaru od 20 do 95% (jednostka pomiaru 1%)
- Data - automatyczna
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | DH308.2 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Czarny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Czarny |
| Obudowa - Kształt | Prostokątny |
| Obudowa - materiał | Tworzywo sztuczne |
| Obudowa - grubość | 4cm |
| Obudowa - szerokość | 36cm |
| Obudowa - wysokość | 16cm |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Drzemka | Nie |
| Alarm | Tak |
| Data | Tak |
| Format 12/24 godzinny | Tak |
| Projektor | Nie |
| Termometr | Tak |
| Higrometr | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD DH308.2 - 36x16cm - Czarny/Zielony - Zegar elektroniczny
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni