Opis
BRAUN BC26 - Klasyczny analogowy zegar ścienny
- Sygnał DCF (GMT+1) sterowany radiem dla strefy czasowej Europy Środkowej. (Obejmuje większość Europy Środkowej i Zachodniej, w tym Niemcy, Francję, Holandię, Belgię, Danię, Szwajcarię, północne Włochy itp.). Nie nadaje się do użytku w Wielkiej Brytanii ani Irlandii.
- Łatwy do odczytania układ tarczy, z kontrastującymi wskazówkami godzinową i minutową ze świecącymi końcówkami dla wyraźnej czytelności.
- Idealnie nadaje się do kuchni/salonu/sypialni/biura/szkoły/gabinetu.
- Świecące wskazówki z końcówkami, cicha, płynąca wskazówka sekundowa (bez tykania).
Mechanizm:
- Mechanizm - KWARCOWY sterowany drogą radiową [DCF77]
- Zasilanie - BATERYJNE 1x AA/LR6
Obudowa:
- Materiał - PLASTIK
- Kolor - SREBRNY
- Kształt - OKRĄGŁY
- Szkło - PLEXI, w pełni osłaniające tarczę.
- Wymiary - 23cm x 23cm x 3,5cm [szer. x wys. x gr.]
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWA
- Kolor - CZARNY
- Cyfry - ARABSKIE - w kolorze BIAŁYM
- Wskazówki - w kolorze BIAŁYM / ŻÓŁTYM
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegar BRAUN z opakowaniem,
- instrukcja obsługi.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | BC26B-DCF |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Niemcy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Czarny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Czarny |
| Obudowa - Kształt | Okrągły |
| Obudowa - materiał | Tworzywo sztuczne |
| Obudowa - grubość | 3,5cm |
| Obudowa - szerokość | 23cm |
| Obudowa - wysokość | 23cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Sterowanie drogą radiową | Tak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
BRAUN BC26B-DCF - 23cm - CZARNY - Zegar ścienny RADIO CONTROLLED
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni