Opis
BRAUN BC17 - Klasyczny duży analogowy zegar ścienny
-
Dobry design to jak najmniej designu. Nie obciążony rzeczami nieistotnymi. BC17B ma duży, łatwy do odczytania układ tarczy i ponadczasowy design, honorujący 10 zasad Rama. Mechanizm zegara jest cichy, żółta wskazówka sekundowa unosi się w jednym ciągłym ruchu po tarczy. Bez tykania - tylko czas.
Mechanizm:
- Mechanizm - KWARCOWY
- Zasilanie - BATERYJNE 1x AA/LR6
Obudowa:
- Materiał - PLASTIK
- Kolor - MIEDZIANY
- Kształt - OKRĄGŁY
- Szkło - LEKKO WYPUKŁE, w pełni osłaniające tarczę.
- Wymiary - 30cm x 30cm x 4,5cm [szer. x wys. x gr.]
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWA
- Kolor - BIAŁY
- Cyfry - ARABSKIE - w kolorze CZARNYM
- Wskazówki - w kolorze CZARNYM
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegar BRAUN z opakowaniem,
- instrukcja obsługi.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | BC17PW |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Niemcy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Różowy |
| Obudowa - Kształt | Okrągły |
| Obudowa - materiał | Tworzywo sztuczne |
| Obudowa - grubość | 4,5cm |
| Obudowa - szerokość | 30cm |
| Obudowa - wysokość | 30cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Płynny sekundnik (SWEEP) | Tak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
BRAUN BC17PW - 30cm - MIEDZIANY / BIAŁY - Zegar ścienny
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni