Opis
BRAUN BC06 - Klasyczny analogowy zegar ścienny sterowany drogą radiową
- Sygnał DCF (GMT+1) Ruch sterowany radiowo dla strefy czasowej Europy Środkowej. (Dotyczy to Niemiec, Francji, Holandii, Belgii, Danii, Szwajcarii, północnych Włoch i wszystkich innych krajów, które mają tę samą strefę czasową). Funkcję sterowania radiowego można wyłączyć, a zegar można ręcznie ustawić do użytku w krajach, w których sygnał sterowany radiowo nie może zostać zarejestrowany przez zegar.
- Klasyczny zegar ścienny BC06W-DCF ma łatwy do odczytania układ tarczy i ponadczasowy design, honorujący 10 zasad Rams. Projekt pochodzi z zegara ABW 41, zaprojektowanego w 1981 roku przez Dietricha Lubsa, przykładu klasycznego funkcjonalizmu i powściągliwego designu.
- Klasyczny zegar ścienny BC06 ma tarczę o średnicy 20 cm i jest ostatecznym ucieleśnieniem filozofii Braun „mniej, ale lepiej”. Nawet soczewka została usunięta, aby zapewnić czytelność pod każdym kątem bez ryzyka niepożądanych odbić. Zegar został zaktualizowany o ulepszony mechanizm, który jest cichy i precyzyjny. Klasyczny analogowy zegar ścienny Braun to idealny dodatek do każdej przestrzeni.
- Wykonane z niezawodnych i trwałych surowców, dzisiejsze nagradzane zegary Braun są projektowane i budowane z naciskiem na jakość i precyzję.
Mechanizm:
- Mechanizm - KWARCOWY sterowany drogą radiową [DCF77]
- Zasilanie - BATERYJNE 1x AA/LR6
Obudowa:
- Materiał - PLASTIK
- Kolor - SZARY
- Kształt - OKRĄGŁY
- Szkło - BRAK
- Wymiary - 20cm x 20cm x 3,2cm [szer. x wys. x gr.]
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWA
- Kolor - SZARY
- Cyfry - ARABSKIE - w kolorze BIAŁYM
- Wskazówki - w kolorze BIAŁYM
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegar BRAUN z opakowaniem,
- instrukcja obsługi.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | BC06G-DCF |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Niemcy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Szary |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Szary |
| Obudowa - Kształt | Okrągły |
| Obudowa - materiał | Tworzywo sztuczne |
| Obudowa - grubość | 3cm |
| Obudowa - szerokość | 20cm |
| Obudowa - wysokość | 20cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Sterowanie drogą radiową | Tak |
| Płynny sekundnik (SWEEP) | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
BRAUN BC06G-DCF - 20cm - SZARY - Zegar ścienny RADIO CONTROLLED
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni