Opis
Mechanizm: Kwarcowy
Zasilanie chodu: 1x Bateria AA/LR6
Zasilanie kurantu: 2x Bateria AA/LR6
Obudowa - Materiał: Drewno
Obudowa - Kształt: Inny
Obudowa - Kolor: Brązowy - Orzech
Tarcza - Rodzaj: Analogowe
Tarcza - Kolor: Biały
Tarcza - System liczbowy: Cyfry arabskie
Wymiary - Wysokość: 29,5cm
Wymiary - Szerokość: 49cm
Wymiary - Grubość: 15cm
Funkcje:
- Co godzinna melodia Westminster
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | 22136 - WALNUT |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Niemcy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Złoty |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Brązowy |
| Obudowa - Kształt | Inny |
| Obudowa - materiał | Drewno |
| Obudowa - grubość | 15cm |
| Obudowa - szerokość | 49cm |
| Obudowa - wysokość | 29,5cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Płynny sekundnik (SWEEP) | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Importer
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
ADLER 22136 - 49x29,5cm - ORZECH - Drewniany zegar kominkowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni