Opis
Mechanizm:
- Mechanizm kwarcowy,
- Zasilanie bateryjne - 1x AA/LR6,
Obudowa:
- Obudowa drewniana w kolorze jasnobrązowym [Dąb],
- Szkło płaskie, w pełni osłaniające tarczę,
- Wymiary - 29 cm x 29 cm x 4,5 cm [szer x wys x gł],
Tarcza:
- Tarcza analogowa w kolorze złotym,
- Cyfry arabskie w kolorze czarnym,
- Wskazówki w kolorze złotym,
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | 21087 - OAK |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Niemcy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Złoty |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Brązowy |
| Obudowa - Kształt | Ośmiokątny |
| Obudowa - materiał | Drewno |
| Obudowa - grubość | 5cm |
| Obudowa - szerokość | 29cm |
| Obudowa - wysokość | 29cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
| Płynny sekundnik (SWEEP) | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Importer
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
ADLER 21087 - 29x29cm - DĄB - Drewniany zegar ścienny
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni