Opis
Mechanizm: Mechaniczny, wahadłowy, sprężynowy - 31 dniowy
Obudowa - Materiał: Drewno
Obudowa - Kształt: Inny
Obudowa - Kolor: Brązowy (Dąb)
Tarcza - Rodzaj: Analogowe
Tarcza - Kolor: Biały
Tarcza - System liczbowy: Cyfry arabskie
Wymiary - Wysokość: 27,5cm
Wymiary - Szerokość: 47cm
Wymiary - Grubość: 14cm
Funkcje:
- Sygnał co 30min, na pełną godzinę wybija ilość godzin
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | 12004 - OAK |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Niemcy |
| Mechanizm | Mechaniczny z ręcznym naciągiem |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Brązowy |
| Obudowa - Kształt | Inny |
| Obudowa - materiał | Drewno |
| Obudowa - grubość | 14cm |
| Obudowa - szerokość | 47cm |
| Obudowa - wysokość | 27,5cm |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Płynny sekundnik (SWEEP) | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Importer
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
ADLER 12004 - 47x27,5cm - DĄB - Drewniany zegar kominkowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni