Opis
Biżuteria - Parametry:
- Materiał - ZŁOTO AU585, KRYSZTAŁKI
- Kolor - ŻÓŁTO-ZŁOTY
- Wykończenie - POZŁACANIE
- Waga - 0,55g
Biżuteria - Wymiary:
- Wysokość wisiorka - 20mm
- Szerokość wisiorka - 9mm
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalną biżuterie MINET,
- firmowe opakowanie MINET,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | JMG0276WGP00 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Materiał biżuterii | Złoto Au585 |
| Kolor | Złoty |
| Cechy dodatkowe | Cyrkonie |
| Waga | 0,55g |
| Biżuteria - wysokość | 20mm |
| Biżuteria - szerokość | 9mm |
Bezpieczeństwo
Producent
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Importer
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
MINET Gold - Au 585 / 0,55g - Złoty wisioreknutka z białymi cyrkoniami
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni