Opis
Biżuteria - Parametry:
- Materiał - ZŁOTO AU 585
- Kolor - ŻÓŁTO-ZŁOTY
- Wykończenie - BRAK
- Waga - 1,05g
Biżuteria - Wymiary:
- Wysokość wisiorka - 25mm
- Szerokość wisiorka - 15mm
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalną biżuterie MINET,
- eleganckie opakowanie.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | JMG0167WGP01 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Materiał biżuterii | Złoto Au585 |
| Kolor | Złoty |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Waga | 1,05g |
| Wykończenie | Pozłacanie |
| Biżuteria - wysokość | 25mm |
| Biżuteria - szerokość | 15mm |
Bezpieczeństwo
Producent
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Importer
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
MINET Gold - Au585 / 1,05g - Złoty wisiorek RÓŻA WIATRÓW
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni