Opis
Klasyczny nóż do profilowania o wygiętym ostrzu
Nóż do profilowania Swiss Classic to prawdziwy niezbędnik dla tych, którzy przywiązują wagę do detali – narzędzie, przy pomocy którego z łatwością przekształcisz każde danie w małe dzieło sztuki. Dzięki niemu zarówno domowi, jak i zawodowi szefowie kuchni precyzyjnie wykończą swoje dania. Łabędź z marchewki? Wykrojenie pomidora w formę róży? Mając pod ręką ten mały nóż z precyzyjnym, wygiętym ostrzem to naprawdę nic trudnego. Od pomysłu do wykonania dzieli Cię zaledwie kilka chwil.
Główne cechy
- Idealny model do dekorowania owoców i warzyw
- Szwajcarski nóż do profilowania z wygiętym ostrzem
- Ergonomiczna rączka i wyjątkowo ostra krawędź ostrza
Wymiary
- Wysokość - 10 mm
- Długość - 162 mm
- Szerokość - 23 mm
- Waga - 20 g
Szczegóły
- Kucie - Nie
- Rodzaj ostrza - Standardowe proste ostrze
- Długość ostrza - 6 cm
- Materiał - Polipropylen (PP)
- Kolor - Czarny
Inne informacje
- Nadaje się do mycia w zmywarce - Tak
Victorinox AG gwarantuje, że wszystkie noże i narzędzia wykonane są z najwyższej klasy stali nierdzewnej oraz zapewnia dożywotnią gwarancję w stosunku do wszelkich defektów materiału lub wykonania (przy 2-letniej gwarancji na komponenty elektroniczne). Gwarancja nie obejmuje zniszczeń lub uszkodzeń będących wynikiem normalnego zużycia, niewłaściwego użytkowania lub nadużywania.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | 6.7503 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Rozmiar ostrza | 6cm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał rękojeści | materiał syntetyczny (PP) |
| Wysokość | 10 mm |
| Waga netto | 20 g |
Bezpieczeństwo
Producent
Victorinox AG
Schmiedgasse 57
6438 Ibach-Schwyz, Szwajcaria
internet.support@victorinox.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Victorinox Poland Sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 62
02-146 Warszawa, Polska
internet.support@victorinox.com
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
VICTORINOX 6.7503 - Swiss Classic - Nóż do profilowania - 6cm - Czarny
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni