Opis
Szlufka pasuje do wszystkich zegarków CASIO z początkiem symbolu:
- GMA-B800 / GMD-B800 /
Oryginalna szlufka do paska CASIO 10595127 do zegarka:
- GMA-B800-9A / GMD-B800SC-1B /
Parametry:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kolor - ŻÓŁTY
- Rozmiar - 19mm
- Długość wew. - 13.0mm
- Szerokość wew. - 19mm
- Wysokość wew. - 6.0mm
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | 10595127 |
| Gwarancja | 1 miesiąc |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Szlufka - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Szlufka - Kolor | Zielony |
| Szlufka - Rozmiar | 19mm |
| Szlufka - Długość wew. | 13mm |
| Szlufka - Szerokość wew. | 19mm |
| Szlufka - Wysokość wew. | 6.0 mm |
Bezpieczeństwo
Producent
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Importer
GRUPA ZIBI S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa, Polska
zibi@zibi.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
CASIO 10595127 - 19mm - Szlufka do paska - GMA-B800-9A / GMD-B800SC-1B
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni