Opis
Szlufka pasuje do wszystkich zegarków CASIO z początkiem symbolu:
- DW-001 / DW-002 / DW-003 / DW-9000 / DW-9300 / GA-100 / GA-110 / GA-120 /
Oryginalna szlufka do paska CASIO 10135936 do zegarka:
- DW-001-1AV / DW-002-1AV / DW-003CC-1V /
- DW-9000-1AV / DW-9000-1BV /
- DW-9300-1V / DW-9300J-1 /
Parametry:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kolor - GRANATOWY
- Rozmiar - 22mm
- Długość wew. - 13.0mm
- Szerokość wew. - 22mm
- Wysokość wew. - 7.0mm
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | 10135936 |
| Gwarancja | 1 miesiąc |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Szlufka - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Szlufka - Kolor | Czarny |
| Szlufka - Rozmiar | 22mm |
| Szlufka - Długość wew. | 13mm |
| Szlufka - Szerokość wew. | 22mm |
| Szlufka - Wysokość wew. | 7.0 mm |
Bezpieczeństwo
Producent
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
CASIO 10135936 - 22mm - Szlufka do paska
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni